Jak pracuję

Pomagam, Prowadzę, Oczyszczam i Uzdrawiam
Sprowadzam nowe życie
Jestem uzdrowicielem duchowym
Zmieniam zapisy DNA duszy

W czym pomagam? Uzdrawiam duszę i ciało. Oczyszczam z czarnej magii, z Wudu, klątw i jeżeli zaistnieje potrzeba – przeprowadzam z Bogiem egzorcyzmy. Oczyszczam domy, odprowadzam stamtąd różne byty, choroby, zamykam i oczyszczam poprzez portal kanały przejść pomiędzy światami. Oczyszczam również trudne energie przeszłości, aby uwolnić się od przemocy, bicia, morderstwa, czy molestowania.

Jeżeli chcesz pomóc własnemu dziecku, gdy otoczenie go nie rozumie, jeżeli chcesz otworzyć na świat dziecko autystyczne spotkaj się ze mną. Wiele „innych zachowań”, bądź chorób opartych jest na blokadach energetycznych występujących w ciele dziecka. Usuwam te blokady, bądź odłączam od dziecka inne istoty energetyczne, które zmieniają jego energię i zakłócają właściwy kontakt z otoczeniem.

Gdy myślisz o rozstaniu z drugą osobą, to należy zobaczyć, czy to jest rozstanie świadome, czy nie. Jeżeli jest miłość, to musi być obustronna, inaczej ludzie wyrządzają sobie wzajemnie krzywdę. Sens pomocy dla uratowania związku jest wówczas, gdy partnerzy się kochają i nikt nie jest ofiarą w tym związku. Miłość obustronną trzeba uratować – spotkaj się ze mną –  oczyszczę i uzdrowię wzajemne relacje.

Gdy bardzo pragniesz dziecka, a masz trudności w zajściu w ciążę ze swoim partnerem życiowym zapraszam do mnie. Właśnie w takich trudnych przypadkach czyszczę nie tylko problemy kobiece, ale odblokowuję problemy męskie. Uważam, że razem należy przełamać diagnozę niepłodności pomiędzy kobietą i mężczyzną, bez wstydu, ze zrozumieniem, że dziecko zawsze ma dwoje rodziców, a wzajemna miłość jest jego ostoją.

Usuwam cysty, mięśniaki, torbiele, guzy nieoperacyjne  i inne struktury z negatywnymi zapisami zarówno z obecnego życia ziemskiego, jak i z przeszłych pokoleń.

W człowieku połączona jest przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Ja jednocześnie uzdrawiam, bądź oczyszczam człowieka w tych trzech przestrzeniach energetycznych, tak, aby całkowicie usunąć dany problem z jego zapisów. Nie każdy uzdrowiciel to potrafi. Często robione jest to czasowo i stąd „efekt niszczycielskiego domina” w pozostałych przestrzeniach duszy, który wpływa na współczesne życie i problemy człowieka. Wymaga to ponownie spotkania z uzdrowicielem, który znów czyszcząc część przestrzeni uruchomi kolejny efekt domina …..

Pomagam chorym na nowotwory. Usuwam źródło zapisu choroby. Wzmacniam chorego przed naświetlaniem, podaniem chemii, czy zabiegiem.  Zawsze jestem wdzięczna Bogu, gdy mogę pomóc przedłużyć choremu życie, aby mógł jeszcze zrealizować swoje marzenia, bądź naprawić błędy, czy powiedzieć bliskiej osobie jak wiele dla niego znaczy.

Leczę różnego rodzaju urazy sportowe, rany otwarte, różę, czy też trudne przypadki stopy cukrzycowej. Mam w swojej praktyce wiele pozytywnych przykładów pacjentów, którym udało mi się pomóc w różnego rodzaju dolegliwościach.

Niektóre choroby u pacjentów są już tak zaawansowane, że można tylko uśmierzyć ich ból. W takich przypadkach zawsze mówię prawdę. Czuję, czy dusza gotowa jest na odejście, czy i jak należy jej jeszcze pomóc.

Pracuję  z moim pacjentem  zarówno w gabinecie, jak i na odległość. Doskonale odbieram energię pacjenta, zarówno takiego, który jest przy mnie, czy też jest gdzieś daleko w świecie. Mogę z nim rozmawiać telefonicznie, bądź połączyć się na WhatsApp. W trudnych przypadkach pomagam pobierając energię ze zdjęcia.

Zapraszam na spotkanie ze mną i energią Boga. Jeżeli otacza Cię pusta przestrzeń, pozwól sobie pomóc, przypomnij swojej duszy jej siłę i moc.